AMINOSTAR

Aminostar Nitric Oxide Expander 120 kapsúl

Množstvo:

Cena:19,95 €

Nitric Oxide Expander obsahuje päť špeciálnych najefektívnejších vyživovacích látok, ktoré svojím vzájomným pôsobením zvyšujú hladinu oxidu dusnatého a tým podporujú dynamický nárast svalovej hmoty. Nitric Oxide (NO – oxid dusnatý) je molekula, ktorá vie regulovať krvný tok v celom tele. Uvoľňuje a rozširuje cievy, čím dodáva viac kyslíka a potrebných živín do svalov. Svaly naberajú na objeme a disponujú väčšou schopnosťou rýchlejšej regenerácie.

Hlavné účinky:

  • zvyšuje nárast svalovej sily,
  • zvyšuje hustotu svalových vláken,
  • zlepšuje prekrvenie svalstva,
  • skracuje  doby regenerácie.

Odporúčané dávkovanie:  

2 - 4 kapsule dvakrát denne, nalačno, pol hodiny pred jedlom.

Na dosiahnutie maximálneho výsledku užívajte:  

Pod 80 kg telesnej hmotnosti:              4 kapsule denne

80-100 kg:                                              6 kapsúl denne

100 kg a viac:                                         8 kapsúl denne

Odporúčame kombinovať s:

 ROX 78, BCAA

Zloženie:

Tri-kreatín malát, Arginín Alpha-Ketoglutarát (A-AKG), Gynostemma pentaphyllum extrakt, L-Citrulín malát, betaín, želatínová kapsula (želatína, voda, farbivá oxid titaničitý, azorubín, košenilová červeň, žltá SY, tartrazín), látky protihrudkujúce stearát horečnatý a oxid horečnatý.

Charakteristika účinných látok:

  • arginín-ketoglutarát je aminokyselina L-arginín s väzbou na ketoglutarát.  Rozsiahly výskum spojený s touto látkou (ocenený Nobelovou cenou!) preukázal jedinečné podporné schopnosti arginínu produkovať oxid dusnatý, ktorý podporuje transport živín do svalovej hmoty. Tým sa umožňuje rýchlejší svalový rast.
  • Tri-kreatín malát je veľmi známy kreatín, ktorého účinky už boli mnohokrát preukázané. Zvyšuje nárast svalovej hmoty, sily, vytrvalosti a je zvlášť vhodný pre šprintérov.
  • Gynostemma Pentaphyllum (ženšen päťlistý) je jedinečná bylina známa ako „nesmrteľná“. Obsahuje „gypenozidné“ alkaloidy, ktoré sú kľúčom k zvýšeniu hladiny oxidu dusnatého, ktorý, ako už bolo uvedené, vo finále podporuje rast svalovej hmoty. Táto látka znižuje aj hladinu cholesterolu.   
  • L-citrulín je neesenciálna aminokyselina potrebná na proteínové syntézy.  Tato látka zvyšuje hladinu energie a stimuluje imunitný systém.
  • Betaín je dusíkatá organická látka, ktorá zabraňuje  dehydratácii a  osmotickej pasivite buniek a tkanív a umožňuje úsporu energie potrebnej pre rovnováhu vody a iónov. 

 

Priemerné nutričné hodnoty

100 g výrobku

Energetická hodnota

340 kcal /1442 kJ

Bielkoviny

49,7 g

Sacharidy

29 g

Tuky

2,8 g

 

 

 

Obsah aktívnych látok

mg/1 kapsula

g/100 g

Tri-kreatín malát

200

30,7

Arginín alfa-ketoglutarát

150

23

Gynostemma extrakt

50

7,6

L-citrulín malát

50

7,6

Betaín HCI

25

3,8

 

Upozornenie :

Prípravok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 oC. Chráňte pred mrazom! Výrobca neručí za škody spôsobené nevhodným použitím alebo skladovaním.

Urobíme Vám tréning a jedálniček na mieru aby ste dosiahli svoj cieľ čo najrýchlejšie. Viac nájdete na

Online trener

Doplnky výživy

Novinky na váš e-mail