AONE

AONE BIO ZMA 120 kapsúl

Množstvo:

Cena:15,90 €

Žiadny športovec, hľadajúci možnosti ako zvýšiť silu, výkon a rast svalov, by nemal vynechať užívanie BIO ZMA. Štúdia na ôsmych trénovaných športovcoch ukázala, že ich výkonnosť rapídne poklesla so znížením koncentrácie zinku v krvnej plazme..

Bolo dokázané, že úroveň zinku a magnézia klesá so zvýšením tréningového zaťaženia. Užívaním BIO ZMA sa dosiahne až o 30% väčší nárast sily a rýchlosti, a tým efektívnejšie tréningové výsledky, ako bez užívania tohto prípravku. Zinok je súčasťou viac ako 200 enzýmov, katalyzujúcich mnohé metabolické dráhy. Horčík je dôležitý pre svoju stabilizujúcu vlastnosť v priebehu metabolických dejov. Prípravok je určený na zlepšenie celkovej výkonnosti a vytrvalosti, zvýšenie svalovej sily, urýchlenie regenerácie, zvýšenie hladiny rastového faktoru IGF-1, prirodzené zvýšenie hladiny testosterónu a mnohé iné vlastnosti.
Zinok aj magnézium v tomto prípravku sa nachádzajú v biologicky aktívnej forme, ktorá je pre organizmus vhodnejšia a efektívnejšia ako anorganické formy týchto prvkov.

Odporúčané dávkovanie:

1-5 kapsúl podľa tréningového zaťaženia a celkovej telesnej stavby

Zloženie:

Aspartát horečnatý, kolagénový proteín, glukónan zinočnatý, pyridoxínhydrochlorid, pomocná látka (stearan horečnatý)

Zloženie g/100g prípravku mg / 1 kapsula (d.d.*) % OVD
Horčík 7,3 79 25
Zinok 0,455 5,0 34
Vitamín B6 0,182 2,0 100
d.d. – denná dávka

 

Urobíme Vám tréning a jedálniček na mieru aby ste dosiahli svoj cieľ čo najrýchlejšie. Viac nájdete na

Online trener

Doplnky výživy

Novinky na váš e-mail