AONE

AONE Extrapep HD 600 g

Množstvo:

Cena:26,80 €

AONE Extrapep HD je najúčinnejší srvátkový hydrolyzát. EXTRAPEP HD je najúčinnejší srvátkový hydrolyzát na slovenskom a českom trhu od roku 2005. Je vyrábaný podľa patentovanej nemeckej technológie.

Extrapep HD je komlexný hydrolyzát krátkych srvátkových peptidov (SCWP - Short Chain Whey Peptides) formulovaný pre extrémnu anabolizáciu, rýchlu regeneráciu, maximálnu výkonnosť a vitalitu. Po užití sa SCWP rýchlo prejavia zvýšením obsahu aminokyselín v krvi. Stimuláciou anabolických procesov pripravia organizmus na extrémny výkon. Počas zaťaže sú schopné kryť energetickú spotrebu organizmu, čím minimalizujú katabolizmus vlastných svalových bielkovín. EXTRAPEP HD je určený pre profesionálov s najvyššími požiadavkami.

 

Prečo je Extrapep HD najlepší?

 • pretože mnohoročným vývojom dosiahli tvorcovia tohto produktu (ktorí stalí aj za vznikom kreatínu) to, že trafili presný stupeň hydrolýzy, ktorý je biologicky pre človeka najvyužiteľnejší.
 • to znamená, vedecky podložený fakt, že neexistuje na trhu hydrolyzát s lepšími vlastnosťami, ako je EXTRAPEP
 • zistíte to sami na sebe a svojich silových a svalových pokrokoch, po dostatočne dávkovanom užívaní tohto Hi-Tech produktu
 • nie je správnym údajom o kvalite hydrolyzátu stupeň hydrolýzy, pretože čím je číslo vyššie, tým viac sa peptidy rozpadajú na voľné aminokyseliny, EXTRAPEP je výnimočný práve najvyšším obsahom peptidov zo všetkých hydrolyzátov na trhu

 

High - Tech prípravok s optimálnymi regeneračými vlastnosťami pre najnáročnejších. Zložený je z krátkych srvátkových peptidov (SCP - short chain peptides), získaných technológiou iónovej výmeny a cielenej enzymatickej hydrolýzy. SCP sú bioaktívne, to zmamená, že dokážu pozitívne ovplyvňovať organizmus. SCP dokážu počas extrémneho výkonu zmierniť katabolizmus vlastných telových proteínov a peptidov (hormóny, protilátky atď.), podieľajúcich sa na regulačných a obranných procesoch v organizme, a dokážu čiastočne zásobovať organizmus energiou po vyčerpaní glykogénových zásob. Po výkone sú SCP optimálnym stavebným materiálom pre anabolicko regeneračné procesy. Hydrolyzované peptidy sú bez energeticky a časovo náročného trávenia v zažívacom trakte priamo resorbované organizmom a okamžite zabudované.

Aké máme s Extrapepom HD skúsenosti?

 • extrémne rýchlo vstrebateľný
 • nemá močopudný účinok - ako napríklad pociťujete pri nadmernom užívaní proteínov
 • nezaťažuje žalúdok ani trávenie
 • je mierne horkastý
 • pitie počas prestávok v súťažiach nezaťaží a citeľne pomôže
 • výkonnostne vynikajúco cítiť kombináciu Extrapep a Krea-Genic s PTK

 

EXTRAPEP HD je až 3x účinnejší ako proteínové prípravky a až o 80% účinnejší ako voľné aminokyseliny. EXTRAPEP HD je preto najhodnotnejší peptidový produkt dostupný na trhu. Prípravok je teda určený na budovanie a regeneráciu organizmu pročas a po extrémnom výkone (športový výkon, telesné a duševné pracovné nasadenie, rekonvalescencia po chorobách). Pri pravidelnom užívaní EXTRAPEP-u HD dochádza k posilneniu imunity a zvýšeniu mentálnej vyrovnanosti.

Dávkovanie a nutričné hodnoty Extrapepu HD:

 • Odporúčané dávkovanie: 30g až 60g / deň, najlepšie rozložiť na 3 x, na lačno, po cvičení + večer, horná hranica je ideálna pre bodybuilderov, powerlifterov a iné osoby s veľmi náročným tréningom.
 • MIEŠAJTE LEN S VODOU !!!
 • môžete kombinovať s Krea-Genicom, arginínom, beta-alanínom, glutamínom, taurínom a ďalšími špeciálnymi doplnkami

 

Nutričné hodnoty

Na 30 g (denná dávka)

Energia

103,5 kcal / 431 kJ

Bielkoviny

22,2 g

Sacharidy

1,2 g

Tuky

0,9 g

Obsah aminokyselín

mg na 100 g 

Alanín

3510

Arginín**

1910

Cysteín

1700

Fenylalanín*

2210

Glycín

1310

Histidín**

1200

Izoleucín*

4550

Kyselina asparágová

7700

Kyselina glutámová

12600

Leucín*

7410

Lyzín*

6320

Metionín*

1200

Prolín

4280

Serín

4820

Treonín*

5000

Tryptofán*

1710

Tyrozín

2110

Valín*

4100

*esenciálne aminokyseliny, **semiesenciálne aminokyseliny

AONE Extrapep HD UPOZORNENIE

Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Dbajte na dostatočný príjem tekutín. Výrobok nie je plnohodnotná náhrada pestrej vyváženej stravy. Nevhodný pre deti do 15 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte pri teplote 10-25°c, mimo dosahu detí, chráňte pred mrazom, vlhkom a priamym slnečným žiarením. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.

Urobíme Vám tréning a jedálniček na mieru aby ste dosiahli svoj cieľ čo najrýchlejšie. Viac nájdete na

Online trener

Doplnky výživy

Novinky na váš e-mail