- 25 %

AONE

AONE Mass Gainer 30 750g vrecko

Množstvo:

Cena:9,00 €

Mass Gainer 30, to je 30% bielkovín 0% cukru, s kreatínom pre budovanie kvalitnej hmoty. Čisté pšeničné sacharidy s bioaktívnymi súčasťami, prirodzenou vlákninnou (rozpustnou i nerozpustnou) bohatým vitamínovo - minerálovým spektrom, s primeraným obsahom kreatínu a 30 %-ným obsahom proteínov. Ľahká stráviteľnosť a vysoká využiteľnosť produktu s minimálnym obsahom umelých súčastí (sladidlá, konzervanty, stabilizátory)

 

 

Gainer-Aone nutrition - Mass gainer GymPack 30 4500g budovanie svalov cena

MASS GAINER 30 Obsahuje 60% komplexných sacharidov v kombinácii s 30% proteínovej zmesi vysokej biologickej hodnoty, obohatenej o bioaktívne peptidy, voľné aminokyseliny ako aj kreatín. Vďaka novo vyvinutej receptúre dochádza v tráviacom trakte k postupnému uvoľňovaniu živín, čím je zabezpečený dlhodobý prísun substrátov, potrebných k regenerácii a budovaniu svalových buniek. Prvýkrát bolo možné, vďaka extrúznej technike, integrovať do tohto typu produktu aj z hľadiska výživy dôležité vlákniny z ovsa a pohánky, podporujúce tráviaci proces. Maximálnu stráviteľnosť bielkovinovej zmesi umožňuje špeciálna receptúra pre úpravu bielkovín extrúznou denaturáciou, vytvárajúca jemné zrnká štrukturálne upraveného proteínu, ktoré spôsobujú, že nápoj nie je hladký, ale má jemnú kašovitú štruktúru. Stačí užiť jednu - dve porcie denne a organizmus bude zásobený hodnotnými živinami. Prípravok je vhodný nielen pre športovcov, ktorí potrebujú výživový doplnok na doplnenie energie a rast hmoty, ale aj pre aktívnych ľudí, ktorí potrebujú diétu, bohatú na energiu, bez rizika ukladania tukov. Zvlášť výhodný je ako doplnok výživy pre ľudí s extrémnym metabolizmom, ktorí majú problém s udržaním svojej hmotnosti.

 

Odporúčané dávkovanie:

  • 80g rozdeliť na 2x za deň, najlepšie ráno na lačno a po cvičení - to je dávka ideálna pre začínajúcich do 75 kg.
  • Väčší objem získate dávkovaním 160g na deň, teda dvojnásobkom - ideálne pre 85+ snažiacich sa o objem

 

Zloženie:

ovseno-pohánkový extrudát, maltodextrín, dextróza, vaječný proteín, pšeničná bielkovina, kreatín monohydrát, guarová guma, kakao/červená repa, aróma, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), sladidlo (cyklamát sodný, sacharinát sodný, neohesperidín DC), vitamíny (kyselina askorbová, nikotínamid, DL-alfa-tokoferylacetát, D-pantotenát vápenatý, tiamín mononitrát, riboflavín, pyridoxínhydrochlorid, kyselina pteroyl - monoglutámová, biotín, kyanokobalamín) Príchute: čokoláda, jahoda, banán Denná dávka: 80 g = ca. 5 kopcovitých lyžíc / 300 ml odtučneného mlieka. Dennú dávku rozložiť na 2 - 3 porcie. Muži: podľa hmotnosti 2 porcie denne, ca. 2 hod pred výkonom, 30 min. po ukončení silového alebo rýchlostného tréningu alebo ako doplnok jedla v priebehu dňa. Ženy: 1-2 porcie užiť namiesto jedného hlavného jedla.

 

Nutričné hodnoty:

Na dávku (80g):

Energia 303 kcal / 1254 kJ

Bielkoviny 24 g

Sacharidy 46,4 g

Tuky 2,24 g

Vláknina 2,75 g

 

UPOZORNENIE

Nevhodné pre deti do 14 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosah detí na chladnom a suchom mieste, dobre uzavreté. Výrobca, dovozca, distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním prípravku.

Urobíme Vám tréning a jedálniček na mieru aby ste dosiahli svoj cieľ čo najrýchlejšie. Viac nájdete na

Online trener

Doplnky výživy