AONE

AONE Stamimax Amino Energy 700g

Množstvo:

Cena:15,00 €

Stamimax Amino Energy je energetický nápoj určený pre športovcov, ktorí potrebujú pokryť dlhodobý výdaj energie a zabezpečiť aj dlhodobú koncentráciu a koordináciu počas tohto výkonu. Poskytuje výhody zmesí vysokomolekulárnych, dlhých, sacharidových reťazcov, bioaktívnych peptidov spolu s vyváženou kombináciou minerálov a vitamínov, predovšetkým skupiny B a C.

 

Odporúčané dávkovanie:

Jedna dávka: 37,5g = 4 polievkové lyžice = 2 plastové naberačky rozmiešať v 500ml vody

Vytrvalostné športy:

Na stabilizáciu dlhodobého výkonu užite jednu dávku počas každej hodiny výkonu. Užite jednu dávku aj ihneď po skončení výkonu, na regeneráciu. Odporúčame individuálne nastavenie dávkovania podľa požiadaviek a preferencií športovca.

Výbušné a silové športy:

Jednu dávku na čo najrýchlejšiu regeneráciu užiť priamo po tréningu. Športovci, ktorí trénujú dlhšie ako 1 hodinu majú užiť druhú dávku počas tréningu, aby stabilizovali svoju tréningovú energiu. Pre silové športy, bodybuilderov doporučujeme pridať práškový kreatín, ktorý sa vďaka špeciálnym sacharidom obsiahnutým v tomto prípravku zabuduje priamo do svalov.

Zloženie:

hydrolyzovaný škrob (vysokomolekulárny / extrémne nízka osmolarita), krátke peptidy z proteínového hydrolyzátu (srvátkový,sójový, vaječný), kyselina citrónová, uhličitan sodný, sodné horečnaté a vápenaté soli kyseliny citrónovej, vitamínová zmes (kyselina L-askorbová, mikotínamid, D-pantotenát vápenatý, tiamín hydrochlorid, riboflavín, pyridoxín hydrochlorid, kyselina pteroylmonoglutámová, D-biotín, kyanokobalanín), aróma, extrakt z červenej repy (príchuť čierna ríbezľa), beta karotén (príchuť pomaranč), glykozidy steviolu (prírodné sladidlo).

 

Urobíme Vám tréning a jedálniček na mieru aby ste dosiahli svoj cieľ čo najrýchlejšie. Viac nájdete na

Online trener

Doplnky výživy

Novinky na váš e-mail