AONE

AONE Stamimax Energy Stevia 1200 g

Množstvo:

Cena:17,80 €

AONE Stamimax Energy je energetický nápoj novej generácie s výnimočnými vlastnosťami. Použitý komplex sacharidov, obsahujúci vysokomolekulárny enzymaticky modifikovaný derivát škrobu, špeciálne vyvinutý pre potreby špičkových športovcov, je 10 x hypotonickejší ako glukóza.
 
Produkt je extrémne nízkoosmotický, čo v praxi znamená podstatne rýchlejšie vstrebanie a využitie oproti bežným sacharidom (glukóza, dextróza, maltodextrín). S výrazne kratšou dobou zotrvania v žalúdku ako dextróza / glukóza a minimálnou záťažou tráviaceho traktu patrí táto špeciálna zmes medzi najmodernejšie a najúčinnejšie energetické prípravky. 10%-ný roztok STAMIMAXU má osmolaritu 24, čo je 10 x menej ako bežne používané preparáty. Toto je výhoda oproti energetickým gélom a tyčinkám (okamžite využiteľná energia bez potreby trávenia a bez rizika zaťaženia tráviaceho traktu).
Vo vytrvalostných športoch sa Stamimax Energy perfektne hodí na zásobenie sacharidmi počas zaťaženia a k čo najrýchlejšej regenerácii po zaťažení. V silovom a rýchlostnom športe je považovaný za ideálny transportný systém pre kreatín a aminokyseliny, ktorý umožňuje „vtiahnutie“ výstavbových substrátov do svalových buniek.
 

Odporúčané dávkvoanie:

75 g/L Denná dávka: 210 g Doporučené dávkovanie: 35g / 500 ml vody Silové a rýchlostné športy: Jednu porciu užiť bezprostredne pred výkonom. Športovci, ktorí trénujú dlhšie ako jednu hodinu, majú užiť druhú porciu počas tréningu, aby stabilizovali svoju tréningovú energiu. Vytrvalostné športy: Prípravok sa perfektne hodí ne sacharidovú saturáciu pred pretekami a na doplnenie energie počas výkonu. Ak trvá tréningové zaťaženie dlhšie ako 1 hodinu, je vhodné užiť počas výkonu každú hodinu 70 g v 1 l vody. Po ukončení výkonu užiť dávku STAMIMAX AMINO ENEGY na čo najrýchlejšiu regeneráciu.

Zloženie:

Enzymaticky modifikovaný sachridový hydrolyzát, (vysokomolekulárny/ extrémne nízka osmolarita), regulátor kyslosti (kyselina citrónová, uhličitan sodný, citran draselný, citran horečnatý, citran draselný, citran vápenatý), aróma, sladidlá (cyklamát sodný, sacharinát sodný, aspartam), farbivá (E 110, E 122, E151).

Výživová hodnota 100 g prípravku(d.d.#)
Energia 389 kcal / 1617 kJ
 
Zloženie 100 g prípravku(d.d.#)
Vyskomolekulárne sacharidy 90 g
 
Minerály mg / 100 g prášku
Draslík K 135
Sodík Na 300
Horčík Mg 50
Vápnik Ca 25

 

Urobíme Vám tréning a jedálniček na mieru aby ste dosiahli svoj cieľ čo najrýchlejšie. Viac nájdete na

Online trener

Doplnky výživy