BioTech USA

BioTech CREAPUMP™ 1000g

Množstvo:

Cena:18,00 €

Multi-Interval Creatine Release Technology with CreaRAGE™.
Multi-Interval Creatine Transportation with CarboX™.

Rozsiahly výskum ukázal, že orálna suplementácia kreatínu efektívne zvyšuje budovanie svalovej hmoty u športovcov. Vedecky preskúmaný CreaPUMP™ je formulovaný s technológiou CreaRAGE™. To podnieti obrovský výbuch kreatínu vo svaloch a má za následok masívny nárast sily počas tréningu. CreaPUMP™ je vyrobený na multi-intervalovom základe, postupne uvoľňuje sedem druhov kreatínu (vrátane jeho „buffered” a mikronizovanej formy) do krvného riečišťa, čím zachová zvýšenú silu vašich svalov. Nesmierny účinok CreaRAGE™ ešte zvyšuje CarboX™, komplex šiestich sacharidov pre multi-intervalovú dopravu kreatínu priamo do mitochondrie svalových buniek, kde sa syntetizuje ATP.
CreaPUMP™ obsahuje aj aRECOVER™, špeciálne vytvorenú zmes aminokyselín s pridanými BCAA, L-glutamínu a L-Arginínu AKG na podporu rýchlejšej regenerácie svalov po tréningu.
S CreaPUMP™ zažijete neuveriteľný nárast svalovej hmoty.

Odporúčané dávkovanie:

Rozmiešajte jednu odmerku (50 g) prípravku s 300 ml vody. Užívajte jednu dávku pred tréningom a jednu po tréningu. V netréningové dni užívajte jednu dávku ráno a jednu popoludní. Množstvo tekutiny môžete meniť pre dosiahnutie požadovanej chuti a konzistencie.

Nutričné hodnoty v 1 porcii:

  50 g
kalórie 710 kJ/170,2 kcal
bielkoviny 0,5g
Multi-Interval CarboX (dextróza, maltodextrín, fruktóza, ribóza, vitargo) 41 g
tuky 0g
vitamin C 100mg
kalcium 25mg
horčík 25mg
fosfor 20mg
Multi-Interval CreaRage (kreatín monohydrát, tri-kreatín malát, kreatín AKG, kreatín fosfát, kreatín ethylester, vyvážený kreatín, mikronizovaný kreatín) 6,5 g
aRECOVER (L-leucin (BCAA), L-arginin, L-glutamín, L-valín, L-izoleucín 500mg
BBE Factor (chróm, kyselina alfa lipoová) 50,1mg

 

Urobíme Vám tréning a jedálniček na mieru aby ste dosiahli svoj cieľ čo najrýchlejšie. Viac nájdete na

Online trener

Doplnky výživy

Novinky na váš e-mail