BioTech USA

BioTech Calcium Complete, 90 kapsúl

Množstvo:

Cena:7,63 €

Optimálne doplnenie vápnika pre vytvorenie zdravej výživy.

• Pomer vápnik:horčík je 2:1.
• Vápnik a horčík sú nepostrádateľné živiny pre zdravé zuby a kosti.
• Prísun primeraného množstva vápnika znižuje riziko výskytu rednutia kostí v staršom veku a u mladých žien.

Vápnik: posilňuje kosti, znižuje krvný tlak, zmierňuje menštruačné príznaky. 99% vápnika v organizme sa nachádza v kostiach, v kostnom tkanive. Najdôležitejšie prečo potrebuje náš organizmus vápnik je, aby mohol zabezpečiť vývoj kostí a udržať ich pevnosť. Vápnik má dôležitú úlohu aj v procese zrážania krvi, v zmršťovaní svalov, prenose signálov v nervovom systéme a udržaní krvného tlaku na normálnej úrovni. Taktiež je dokázané, že zmierňuje aj predmenštruáčne príznaky. Možno povedať, že takmer nikto nepríjme dostatočné množstvo vápnika so stravou. Preto sa doporučuje jeho prísun prostredníctvom doplnkov výživy.

 
Horčík: posilňuje kosti, dodá energiu, podporuje zdravú srdcovú činnosť, zvyšuje bielkovinovú syntézu (budovanie svalov). Organizmus potrebuje horčík aby s pomocou enzýmov získal energiu z uhľohydrátov, bielkovín a tukov. Tak horčík hrá úlohu v zásobovaní organizmu energiou. Ale podporuje aj prenos signálov v nervovom systéme a srdcovú činnosť. Horčík sa taktiež nachádza v najväčšom množstve v kostnom tkanive, a zvyšuje jeho schopnosť vstrebávať vápnik.
 
Balenie: 90 kapsúl
 
Užívanie: ako doplnok výživy užívajte 2 kapsuly denne.
 
Zloženie:
 
2 kapsuly obsahujú
vápnik 500 mg
horčík 250 mg
 
 
Neobsahuje umelé farbivá, umelé sladidlá, škrob, cukor, konzervačné látky, sodík, pšenicu, glutén, kukuricu, mliečne produkty, kvasnice.

Urobíme Vám tréning a jedálniček na mieru aby ste dosiahli svoj cieľ čo najrýchlejšie. Viac nájdete na

Online trener

Doplnky výživy