BioTech USA

BioTech Q10 Coenzyme 60 kapsúl

Množstvo:

Cena:9,50 €

Koenzým Q10 pre zachovanie mladosti a podporu funkcií srdcovo-cievneho systému.

Q10 Coenzyme má antioxidačné účinky a pomáha zabrániť poškodeniu buniek vplyvom voľných radikálov, čo môžu spôsobiť intenzívne zaťaženie alebo proces tvorby energie. Posilňuje funkčnosť srdca a imunitný systém. Starnutím sa množstvo koenzýmu Q10 v organizme znižuje, jeho doplnením môžeme spomaliť proces starnutia. Jeho úlohou v produkcii energie na bunkovej úrovni je, aby získal energiu s pomocou kyslíka (vo forme ATP) pre organizmus. Vďaka tomu dodá energiu a zvyšuje aj aeróbny športový výkon.

1 kapsula obsahuje:

  •  100 mg koenzým Q10

Koenzým Q10 alebo ubichinón je v podstate vitamín alebo vitamínu podobná látka, nachádzajúca sa prirodzene v ľudskom tele. BioTech USA Q10 Coenzym obsahuje koenzým Q10 špičkovej kvality, získaný výlučne z prírodných zdrojov.

 

Odporúčané dávkovanie: Užívajte 1 kapsulu ráno po jedle s veľkým pohárom vody.

Zloženie: maltodextrín, koenzým Q10, kapsula [želatína, purifikovaná voda, farbivo (oxid titaničitý)], protihrudkujúca látka (stearan horečnatý).

Účinné látky v dennej dávke
Denná dávka: 1 kapsula / Počet dávok v balení 60 kapsúl: 60
*RVH: Referenčná výživová hodnota. Referenčný príjem dospelého (8400 kJ/2000 kcal).
**: RVH nie je stanovené.
  1 kapsula RVH%*
1 kapsula
Koenzým Q10 100 mg **

Upozornenie: Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustano-vená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.

Skladovanie: Uchovávajte dobre uzat-vorené na suchom mieste pri teplote 5–25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%, mimo dosahu zdrojov tepla a priameho slneč-ného žiarenia.

 

Urobíme Vám tréning a jedálniček na mieru aby ste dosiahli svoj cieľ čo najrýchlejšie. Viac nájdete na

Online trener

Doplnky výživy