BioTech USA

Biotech CLA 400, 80 kapsúl

Množstvo:

Cena:12,20 €

Konjugovaná kyselina linolová prispieva k dosiahnutiu optimálneho pomeru tukových zásob a chudého svalového tkaniva v organizme. S jej pomocou telo pri primeranom pohybe premení uskladnené tukové tkanivá na svalové tkanivá. Počas redukčnej diéty nestrácame len tuk, ale môže sa zmenšiť aj svalová hmota (pri nedostatočnom prísune bielkovín alebo aminokyselín). Ak sa zmenší svalová hmota, spomalí sa aj látková výmena, nakoľko množstvo svalových buniek, ktoré sa zúčastňujú pri spaľovaní tuku počas tréningu bude menšie. Keď ukončíme diétu a vrátime sa k normálnej strave, naša telesná hmotnosť sa zvýši, pretože nemôžeme dostatočne rýchlo spáliť prijatú potravu. Toto je príčinou, že veľa ľudí po skončení diéty začne priberať. CLA 400 zabraňuje jo‑jo efektu.

 

Užívanie: denne 4 kapsule zapiť dostatočným množstvom tekutiny.


 

Výživová hodnota Denná dávka
(4 kapsule) obsahujú
%ODD
/4 kaps
Energia 84,8kJ/20kcal **
Bielkoviny 0,4 g **
Sacharidy 0 g **
Tuky 2 g **
Kombinácia mastných kyselín    
nasýtené mastné kyseliny 200 mg **
nenasýtené mastné kyseliny 1800 mg **
    z toho mononenasýtené mastné kyseliny 200 mg **
    z toho polynenasýtené mastné kyseliny 1600 mg **
Konjugovaná kyselina linolová (CLA) 1600 mg **


%ODD - % odporúčanej dennej dávky, ** nie je stanovené

Zloženie: kombinácia mastných kyselín získaná z rastlinných tukov, obsahujúca konjugovanú kyselinu linolovú, želatína, zvlhčujúca látka (glycerol).

Upozornenie: Preparát skladujte na suchom mieste bez prístupu priameho slnečného žiarenia. Skladujte mimo dosahu malých detí. Prípravok nie je vhodný pre dojčiace a tehotné ženy. Nevhodný pre jedincov do 14 rokov. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.

 

Urobíme Vám tréning a jedálniček na mieru aby ste dosiahli svoj cieľ čo najrýchlejšie. Viac nájdete na

Online trener

Doplnky výživy