Brutal

Brutal CRE-ATP 120 kapsúl

Množstvo:

Cena:13,65 €

Cre-ATP patrí do najnovšej generácie kreatínu, ktoré je možno dnes nájsť na trhu, s najefektívnejšími formulami a objavmi. Dnes už nie je otázne, že kreatín fosfát je oveľa účinnejší, ako kreatín monohydrát. Príčinu toho musíme hľadať v chemickom zložení kreatínu. Fosfátová formula je niečo celkom vražedné a jedinečné. Ale v záujme zvyšovania efektívnosti zmenili sme systém fungovania fosfátu. S touto celkom novou chemickou štruktúrou, fosfátová formula počas vstrebávania sa nerozpadne na elementy. Táto patentovaná formula je vel'kým prerazením, ktorá zvýši efektívnosť dnes dostupných kreatín fosfátových formúl na desaťnásobok.

Kvôli väčšej svalovej sile a výkonu budeš potrebovať viac energie. Ako vlastne funguje výroba energie v organizme? Svaly potrebujú pre svoju činnosť energiu vo forme ATP (adenozin trifosfát). Počas výroby energie z ATP bude ADP (adenozin difosfát). V záujme toho, aby organizmus zase vedel získať energiu z ADP, potrebuje jednu fosfátovú molekulu. Ale odkiaľ pochádza táto fosfátová molekula? Odpoveďou na túto otázku je zložka Cre-ATP kreatín fosfátu! Z iných kreatínových formúl organizmus musí najprv odvodiť fosfát, aby vedel získať energiu. Ale ak použiješ kreatín s fosfátovou formulou, tento krok sa vynechá, a tak nie je potrebné plytvať časom ani energiou na tento zbytočný proces. Z Cre-ATP získa tvoj organizmus čistú fosfátovú molekulu, z ktorej je možné hneď vytvoriť energiu.

Ďalšou prednosťou kreatín fosfátovej formuly je, že k výrobe energie nepotrebuje vodu, ako ostatné kreatínové formuly. Tak teda tvoje svaly nebudú zaliaté vodou, rast svalovej hmoty nebude len na pohľad, ale budeš budovať ozajstné svaly. Len číročistú svalovú hmotu. Žiadne viazanie vody. Len tvrdý, hardcore, intenzívny tréning, vysoká motivačná úroveň. Nie sú prekážky, ktoré ťa zastavia. V záujme čo najväčšieho výkonu, sme Cre-ATP doplnili uhľohydrátmi (glukóza a fruktóza). Číročistý zdroj energie. Kreatín fosfát je najčistejší cre-atp výrobok, ktorý sa najľahšie vstrebáva a zabezpečí spojenie medzi nervami a svalom, ktoré je potrebné pre zmršťovanie svalov. Kreatín fosfát zvyšuje produkciu ATP. Ak používaš Cre-ATP, vďaka rastu číročistých svalových buniek budeš pozorovať dramatický rast svalovej hmoty.

Prečo je to jedinečné? Pozri sa na štítok! Cre-ATP obsahuje aj viac takých zložiek, ktoré stupňujú efektivitu kreatín fosfátu. Cyklus kyseliny citrónovej (Szentgyörgyi-Krebs cyklus) je rad chemických reakcií, kontrolovaných enzýmami, ktoré v každej živej bunke hrajú centrálnu dôležitosť vo výmene kyslíka na úrovni buniek. V tomto dôležitom cyklickom procese na výrobu energie, sa odohrávajú aj anabolické a katabolické procesy.

Všetky komponenty Brutal Cre-ATP (Pyruvate, NADH, Citrullin malát, Arginin alfaketoglutarát) zrýchľujú anabolické procesy, ktoré zabezpečujú pre vytúženú energiu ďalšie zdroje. Viac komponentov, viac ATP, viac energie, rýchlejší rast svalovej hmoty.

Máš ešte otázky? Nemyslím si. Je jednoducho najlepší.

Odporúčané dávkovanie:

Užívajte 30 minút pred tréningom 2 kapsule.

Nutričné hodnoty:

  1 dávka (2 kapsule)
kreatín fosfát 1000 mg
glukóza a fruktóza 100 mg
pyruvát vápnika 150 mg
tyrozín 50 mg
citrulín malát 50 mg
arginín AKG 20 mg
NADH 10 mcg
izoleucín 10 mg
valín 5 mg
leucín 5 mg

ostatné zložky: srvátka, dikalcium fosfát, želatína, stearan horečnatý (E470/b), farbivá: FD&C modrá č.1 (E133), FD&C červená č.40 (E129).

Upozornenie: Preparát skladujte na suchom mieste bez prístupu priameho slnečného žiarenia. Skladujte mimo dosahu malých detí. Nevhodný pre dojčiace a tehotné ženy. Nevhodný pre jedincov do 14 rokov. Ustanovená denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy. Vyrobené v závode, kde spracovávajú aj mlieko, sóju, vajce, oriešky.
 

 

Urobíme Vám tréning a jedálniček na mieru aby ste dosiahli svoj cieľ čo najrýchlejšie. Viac nájdete na

Online trener

Doplnky výživy

Novinky na váš e-mail