Kompava

Kompava Detoxikačný doplnok Yucca Shidigera 120kapsúl

Množstvo:

Cena:11,70 €

Prírodný detoxikačný prípravok KOMPAVA Yucca shidigera zbaví organizmus všetkých toxínov či už v tráviacom alebo cievnom systéme.
 
Výživový doplnok na detoxikáciu KOMPAVA Yucca Shidigera obsahuje množstvo látok, ktoré sú z biochemického hľadiska charakterizované ako saponíny, ich koncentrácia v tejto rastline je až 30%! Ich hlavným prínosom je antioxidačný účinok, ktorý sa prejavuje v celom organizme. Detoxikácia je jedným z hlavných pilierov zdravého životného štýlu, prevencii chôrob a alergií, správneho trávenia a celkovej vitality organizmu.
 
Detoxikačné účinky KOMPAVA Yucca Schidigera:
 
upravuje hladinu cholesterolu a  srdcovo-cievny systém
napomáha pri odstraňovaní usadenín z tela 
podporuje imunitný systém
vyplavuje kyselinu mliečnu zo svalov
regenerácii sliznice tráviaceho traktu
 
Úloha saponínov v Yucce Shidigere:
 
Yucca Shidigera obsahuje 2 druhy saponínov, a to vo vode rozpustné (stearanové – viažu v čreve cholesterol, vytvárajú s ním nerozpustné zlúčeniny a nedovolia mu vstrebávať sa, čím sa zníži i jeho hladina v krvi) a vo vode nerozpustné (terpénové – dostávajú sa do krvného obehu, kde znižujú hladinu cholesterolu)
v ľudskom organizme sa menia na sapogenin, ktorý sa chová ako mydlo – znižuje povrchové napätie a zabraňuje tak prichyteniu akýchkoľvek látok na steny ciev a čriev (baktérie a vírusy na tkanivá)
majú antioxidačný účinok, znižujú množstvo voľných radikálov
zvyšujú produkciu kortikosteroidov ( tvoria sa v kôre nadobličiek, majú protizápalový, antialergický a imunogénny účinok)
všetky usadeniny rozpúšťa a prevádza na roztoky, čím odstraňuje z organizmu všetky nefyziologické ložiská (skládky odpadu), odstránením usadenín sa bunky obnovia a podporí sa ich funkcia
zvyšujú filtračný povrch ľadvín (väčšia účinnosť ľadvín čistiť krv od nečistôt) a odstraňujú ľadvinové usadeniny (kamene a piesok sa vplyvom saponínom rozkladajú a nové sa nevytvárajú)
odbúravajú a čistia usadené tukové častice (nie sú schopné sa stihnúť vstrebávať)
 
Doporučené dávkovanie:
 
týždeň 1 kapsulu ráno na lačno a 1 večer 2 hodiny po večeri.
týždeň po 2 kapsuly ráno i večer,
ďalšie týždne po 3 kapsule ráno a večer
 
Použitie:
 
Počas kúry je nutné dodržiavať zvýšený pitný režim, min. 1,5 l tekutín denne. Vhodná je diéta so zvýšeným množstvom vlákniny a zásaditých látok.
 
Doplnok výživy na detoxikáciu KOMPAVA Yucca Shidigera:
 
Yucca Shidigera (450 mg), želatínová kapsula (farbivo oxid titáničitý) - obsah 1 kapsuly
 
100 g výrobku obsahuje:
 
kalorie 33 kcal, proteíny 3,1 g, tuky 47 mg, fosfor 73 mg, železo 0,5 mg, sodík 0 mg, draslík 0 mg, vitamín A 10 I.U., vitamín B1 (tiamínchydrochlo­rid) 0,14 mg, vitamín B2 (riboflavín) 0,99 mg, niacín 0,6 mg, vitamín C (kyselina L-askorbová) 0 mg.
 
Upozornenie:
 
Prípravok nesmie byť užívaný ľuďmi s voperovaným kovovým kĺbom a ľuďmi, ktorí majú transplantovaný celý orgán. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výrobok nepoužívať ako náhradu rozmanitej stravy. Skladovať mimo dosahu malých detí, v dobre uzavretom obale pri teplote od 10°C do 25°C, chrániť pred priamym slnečným svetlom. Výrobok nie je vhodný pre deti do 15 rokov. Výrobok je vhodný pre diabetikov a celiatikov.
 
Rozhodnutie ÚVZSR OHVBPKV/6741/2010/Ht
 
Výrobok neobsahuje konzervačné látky, syntetické farbivá, ani žiadnu látku zo Zoznamu zakázaných látok Svetového Antidopingového kódexu, ani geneticky modifikované suroviny.
 
NO alergens – neobsahuje žiadne alergény
 

Urobíme Vám tréning a jedálniček na mieru aby ste dosiahli svoj cieľ čo najrýchlejšie. Viac nájdete na

Online trener

Doplnky výživy

Novinky na váš e-mail