- 6 %

Kompava

Kompava Premium L-Carnosine 60 kapsúl

Množstvo:

Cena:33,28 €

Aminokyselina proti starnutiu buniek KOMPAVA Premium L-Carnosine je výživový doplnok zložený zo 100% prírodných látok. Koncentrácia tejto aminokyseliny v organizme časom klesá a organizmus si ich nedokáže vyrobiť sám, z tohto dôvodu sa nedostatok prejavuje starnutím, poklesom energie, svalovou bolesťou a vznikom rôznych ochorení. Premium L-Carnosine má antioxidačný účinok, podporuje regeneráciu a obnovu buniek.

Aminokyselina KOMPAVA L-Carnosine, ktorej komplex účinných zložiek spomaľuje starnutie buniek a tým udržiava organizmus po dlhší čas vitálnejší a odolnejší voči škodlivým vplyvom. Carnosine dodáva dôležitým bunkám energiu, čím zvyšuje výkon, silu, vytrvalosť, tieto výsledky sa prejavia nielen na na vnútorných bunkách ale aj vonkajších, na pokožke a pleti. Doplnok výživy Carnosine obnovuje štruktúry poškodených buniek a zlepšuje proces regenerácie starej bunky.

 
Aminokyselina Premium L-Carnosine obsahuje:
 
L-Carnosine – 100% prírodná látka. Chráni bunky pred poškodením a tým i ich zanikaním, čo sa prejavuje ako starnutie. Okrem tejto vlastnosti má schopnosť poškodené bunky regenerovať, čo obyčajné antioxidanty, ktoré poznáme nedokážu. Zvyšuje delenie buniek, čo má za následok viac funkčných buniek a teda i lepšie a dlhšie fungovanie celého organizmu. Ochraňuje proteíny pred porušením ich štruktúry a tak zabezpečuje ich správnu funkciu v organizme. Pri športe zvyšuje svalovú silu, vytrvalosť , zlepšuje regeneráciu svalov a odstraňuje únavu.  
 
Koenzým Q10 – je to látka telu vlastná, nachádza sa v každej bunke v našom tele. Jej činnosťou sa posilňuje srdce, cievy, svaly, aktivita mozgu a zároveň sa spomaľuje starnutie. Jeho použitie je vhodné pri vysokom krvnom tlaku, cholesterole a má antioxidačné účinky
 
Vitamín E – prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom.
 
Odporúčané dávkovanie:
 
Dospelí: 1 – 2 kps denne
 
Použitie:
 
Kapsule treba zapiť dostatočným množstvom tekutiny.

Urobíme Vám tréning a jedálniček na mieru aby ste dosiahli svoj cieľ čo najrýchlejšie. Viac nájdete na

Online trener

Doplnky výživy