Megabol

Megabol DAA-stin 90g

Množstvo:

Cena:9,90 €

D-asparágová kyselina (DAA) prirodzene sa vyskytujúca aminokyselina v mnohých zdrojoch našej potravy. Nachádza sa hlavne v hypofýze, hypotalame a semenníkoch. Tento výrobok ponúka až 98% koncentrovanú kyselinu asparágovú na podporu zvýšenia hladiny testosterónu.  Megabol DAA-stin môžeme s kľudom nazvať za najsilnejším produktom na trhu, ktorý zvyšuje hladinu testosterónu v organizme.

 

DAA-stin je výrobok najvyššej kvality, ktorý napomáha Vášmu telu zvyšovať hladinu testosterónu aby Vaše svaly rýchlejšie rástli a získavali požadovanú kvalitu, ktorú chce dnes dosiahnuť naozaj každý. S týmto  výrobkom sa nemusíte báť o zníženie vašich výkonov, ale priam pôjdete raketovo hore so svalovými prírastkami a silou. Budú vám závidieť všetci na okolo vďaka tomuto doplnku výživy. Tak neváhajte a rozhodnite sa pre  DAA-stin 90g s ktorým zažijete to, čo nikdy predtým.

 
Prečo sa rozhodnúť pre Megabol DAA-stin 90g?
 
- v pomere cena a kvalita nemá konkurenciu
- garancia nízkej ceny
- obľúbený stimulant testosterónu
 
Obsah jednej dávke prípravku (3g):
 
- D-asparágová kyselina (DAA) 2.9 g
- Semená senovka grécka (saponíny) 15mg
 
Odporúčaná dávkovanie:
 
Dávku 3 g (jednu čajovú lyžičku) užite pred prvým jedlom. Pre dosiahnutie lepších výsledkov užívajte spolu s prípravkom BIOSTEROL. DAA-stin užite spolu s jednou tabletkou prípravku  BIOSTEROL. Po mesačnej kúre nasleduje mesiac pauza.

Urobíme Vám tréning a jedálniček na mieru aby ste dosiahli svoj cieľ čo najrýchlejšie. Viac nájdete na

Online trener

Doplnky výživy

Novinky na váš e-mail