- 5 %

Megabol

Megabol Infinity BCAA 454g

Množstvo:

Cena:15,90 €

Infinity BCAA je jeden z najvyspelejších aminokyselinových výživových doplnkov vhodných pre rýchle budovanie kvalitnej svalovej hmoty. Výrobok obsahuje iba aminokyseliny s rozvetveným reťazcom (L-leucín, L-valín, L-izoleucín).
Tieto aminokyseliny sú základnou stavebnou látkou svalovej hmoty, majú anabolický efekt a urýchľujú svalovú regeneráciu..
 
- zvyšujú silu
- stimulujú rast svalov
- zabraňujú redukcii svalov
- urýchľujú regeneráciu
 
11:2:2 AAR (Advanced Amino Ratio) je jedinečný pomer troch najdôležitejších amikokyselín, L-leucínu, L-valínu, L-izoleucínu, vytvorený odborníkmi v športovej výžive. Precízne zvýšený podiel L-leucínu je najnovším trendom v BCAA suplementácii, odkedy sa zistilo, že L-leucín ma najväčší anabolický potenciál z pomedzi týchto troch aminokyselín.
 
9-OXO je odpoveďou na aktuálne zakázané prohormóny. Obsahuje Stigmasterin a Brassicasterol, ktorý je taktiež známy ako ergosta-5,22-dien-3β-ol, získané z prírodných zdrojov. Len prírodné a pokrokové látky vám môžu pomôcť bez toho, aby došlo k poškodeniu organizmu.
 
DMT (Dry Micro-homogenize Technology) je najnovšia technológia vyvinutá s cieľom vytvoriť aminokyselinový výživový doplnok v dokonalej forme. DMT TM robí z Infinity BCAA ten najkvalitnejší a najvyspelejší výrobok na trhu. Vysoko homogenizované a precízne vyberané ingrediencie, vysoký anabolický potenciál a dokonalá chuť robia z Infinity BCAA bezkonkurenčný produkt na trhu.
 
Jedna porcia obsahuje 6300mg BCAA
 

Odporúčané dávkovanie:

Jednu plnú odmerku (10,5g) rozmiešajte v 200ml studenej vody. Požívajte 1-2 dávky denne, jednu pred tréningom, druhú pred ľubovoľným jedlom.

Zloženie:

Aminokyseliny s rozvetveným reťazcom (L-leucín, L-valín, L-izoleucín), 9-OXOTM (Stigmasterin, ergosta-5,22-dien-3β-ol z výťažku sóje), aroma, kyselina jabĺčná – regulátor kyslosti, acesulfam K, sacharin sodný, cyklaman sodný, sacharin sodný, E102- tatrazín.

Nutričné hodnoty:

Jedna dávka obsahuje 6300 mg BCAA v pomere 2:1:1, 9-OXO 30 mg.


 

 

 

Urobíme Vám tréning a jedálniček na mieru aby ste dosiahli svoj cieľ čo najrýchlejšie. Viac nájdete na

Online trener

Doplnky výživy