- 15 %

Megabol

Megabol Isoplex 600g

Množstvo:

Cena:11,48 €

Megabol Isoplex  proteín je doplnok výživy s vysokým obsahom bielkovín, vyrobených z izolovanej srvátkovej bielkoviny. Tento proteín patrí medzi 80%. Čiže Isoplex môžete využiť pri objemových tréningoch, kde hľadíte na čo najväčší prísun bielkovín a redukčných diétach, kde hľadáte vysoký množstvo bielkovín bez zbytočných cukrov a tukov.

O proteíne Isoplex od Megabolu by ste mali vedieť, že ponúka rýchlo vstrebateľné bielkoviny, ktoré sú vhodné najmä po náročných tréningoch, kedy potrebujete do tela dostať kvalitné bielkoviny aby ste rýchlo a kvalitne regenerovali. Tento produkt ponúka veľké množstvo esenciálnych a rozvetvených aminokyselín na rýchlu regeneráciu a tvorbu novej svalovej hmoty. S týmto proteínom nezískate len kvalitnú svalovú hmotu, ale taktiež zvýšite silu.

Odporúčané dávkovanie:

Rozmiešajte 30g prípravku v 200ml vody alebo mlieku, vypite nápoj ihneď po rozmiešaní ! Odporučená konzumácia by mala byť pred tréningom a ihneď po ňom. Môžete ho však užívať i ráno, keď potrebujete do seba dostať rýchlo bielkoviny

Nutričné hodnoty v 100g výrobku:

Bielkoviny 76/80g v suchej mase
Sacharidy 6g
Tuky 7g
Energetická hodnota 391/1653 kcal/kJ

Urobíme Vám tréning a jedálniček na mieru aby ste dosiahli svoj cieľ čo najrýchlejšie. Viac nájdete na

Online trener

Doplnky výživy

Novinky na váš e-mail