- 15 %

Nutrend

Nutrend Amino BCAA Mega Strong 150 tabliet

Množstvo:

Cena:21,70 €

Nutrend Amino Bcaa Mega strong obsahujú 1000 mg BCAA v 1 tablete

- Kvalitná a rýchla regenerácia

- Podpora nárastu svalovej hmoty
- Zlepšenie svalového výkonu
- Ochrana svalovej hmoty pred poškodením namáhavým fyzickým výkonom
- Ochrana svalovej hmoty pred devastáciou v priebehu znižovania nadváhy
- Oddialenie nástupu pocitu únavy

Nutrend AMINO BCAA MEGA STRONG spoločne tvoria až 35% z obsahu aminokyselín, tvoriacich svalové tkanivo. Pri namáhavej fyzickej práci dochádza vždy k zvýšenej spotrebe BCAA, bez ich dostatočného doplňovania dochádza k zvýšenému katabolizmu svalových bielkovín a tým pádom zhoršenej regenerácii, následnému úbytku svalovej hmoty a poklesu fyzickej výkonnosti predovšetkým zníženie sily. Tiež je nezvratne preukázané, že Leucín organizmus využíva v dvojnásobnom množstve oproti izoleucínu a valínu. Preto je dôležité, aby pre maximálnu účinnosť boli BCAA v pomere 2:1:1 (v poradí L-Leucín, L-Valin, L-izoleucín). Ukazuje sa, že suplementácia BCAA má vplyv na únavu. Tento efekt BCAA na organizmus nastáva vďaka tomu, že tryptofán a BCAA majú rovnaký prenosový systém, ktorý umožňuje ich transport z krvi do mozgu. Tryptofán je kľúčový pri tvorbe hormónu serotonínu, ktorý spôsobuje únavu. Vďaka zvýšenej suplementácii BCAA dochádza k zníženiu transportu tryptofánu do mozgu, čo v konečnom dôsledku znamená oddialenie nástupu pocitu únavy. Suplementácia BCAA pred a po výkone je vhodná ako jeden zo základných doplnkov stravy pre všetky druhy pohybovej aktivity.

Dávkovanie:
Pre ochranu a rast svalovej hmoty 3 tablety produktu Amino BCAA Mega Strong 40-60 minút pred fyzickým výkonom. Pre urýchlenie regenerácie 3 tablety ihneď po fyzickom výkone.

Nutričné hodnoty

  100 g 1 tableta - 1300 mg
Energetická hodnota 1567 kJ/372 kcal 20,4 kJ/4,9 kcal
Bielkoviny 49 g 0,64 g
Sacharidy 17,9 g 0,23 g
Tuky 11,6 g 0,15 g
L-Leucin 38,5 g 500 mg
L-Isoleucin 19,2 g 250 mg
L-Valin 19,2 g 250 mg

Doplňujúce informácie o produkte:
Ak výrobok obsahuje príchute, môže sa nutričné zloženie mierne líšiť v závislosti od príchute. Skladujte na suchom a chladnom mieste bez prístupu priameho slnečného žiarenia, mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť výrobku je vyznačená na obale (EXP, mesiac, rok). Výrobok je vyhotovený v priestoroch, v ktorých sa spracúva mlieko, sója, vaječné bielka a arašidy. Pred užívaním konzultujte so svojim telovýchovným lekárom. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Produkt nie je náhradou vyváženej pestrej stravy.

Urobíme Vám tréning a jedálniček na mieru aby ste dosiahli svoj cieľ čo najrýchlejšie. Viac nájdete na

Online trener

Doplnky výživy

Novinky na váš e-mail