Olimp

Olimp AAKG 1250 Extreme Mega Caps 120 kapsúl

Množstvo:

Cena:15,55 €

OLIMP AAKG 1250 Extreme Mega Caps 120 je NO PUMPA Arginín alfa-keto-glutarát. PRVÝ AAKG V MEGAKAPSULIACH S OBSAHOM 1250mg NA KAPSULU !!! POMÁHA K VÝRAZNÉMU NAPUMPOVANIU SVALOV POČAS CVIČENIA, ZVÝŠENIU SILY A ZLEPŠENIU REGENERÁCIE.

AAKG 1250 Extreme Mega Caps je ideálne kombinovať s predtréningovým stimulantom - energetickým

OLIMP AAKG 1250 Extreme Mega Caps 120 tabliet cena davkovanie

 

Dávkovanie Arginínu AKG:

Ideálne okolo 30-40mg na kilogram hmotnosti, teda 100kg by mal užiť 4000mg pred tréningom, 80-kilogramový by mal užiť okolo 3g arginínu. Dávkovať môžete aj pred tréingom aj večer, pre podporu hormonálnej tvorby a látkovej výmeny. AAKG je silnejšou formou Arginínu. L-arginín môžete mierne navýšiť.

V čom tkvie výhoda suplementácie / úžívania Arginínu AKG?

  • zvýšenie prietoku krvi urýchľuje látkovú výmenu, energetický metabolizmus
  • rovnako dobrý pre naberanie i chudnutie (pôsobí ako katalyzátor, ktorý pomáha a je jedno či v získavaní sily, naberaní hmoty, alebo spaľovaní tukov)
  • zlepšuje hormonálne  vylučovanie počas spánku, tým aj pozitívne podporuje regeneráciu
  • podporuje srdcovocievnu sústavu - v medicíne je predpisovaný starším ľuďom na podporu prekrvovania končatín (avšak v nižších dávkach)
  • pomáha dosiahnuť želaný PUMP efekt - objemnejšie svaly, výraznejšia vaskularita (žilnatosť - nemýľte si to s kŕčovými žilami!)
  • pomáha prekrvovať dolné partie (pohlavné orgány ), v medicíne je súčasťou produktov predpisovaných na zlepšenie potencie 

 

Olimp AAKG 1250 120 kaps - Arginín alfa-keto-glutarát megakapsule CENA

 

Nutričné hodnoty:

1 Kapsula = 1250mg AAKG** 3 Kapsule = 3750mg AAKG** (Arginnín Alfa-Keto-Glutarát) ** Denné dávky nestanovené

 

UPOZORNENIE

Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Dbajte na dostatočný príjem tekutín. Výrobok nie je plnohodnotná náhrada pestrej vyváženej stravy. Nevhodný pre deti do 15 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte pri teplote 10-25°c, mimo dosahu detí, chráňte pred mrazom, vlhkom a priamym slnečným žiarením. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.

Urobíme Vám tréning a jedálniček na mieru aby ste dosiahli svoj cieľ čo najrýchlejšie. Viac nájdete na

Online trener

Doplnky výživy

Novinky na váš e-mail