Olimp

Olimp Kre-Alkalyn 2500 Mega Caps 120 kapsúl

Množstvo:

Cena:23,90 €

Kreatín patrí medzi prvé látky s vedecky potvrdenými účinkami ako rozvoj sily, hmoty, zväčšenie energetických zásob, zlepšenie reakčnej doby u športovcov i bežnej populácie. Patentovaný Kre-Alkalyn® s certifikátom autenticity v MEGA-kapsuliach! 1250mg Kre-Alkalyn®-u v jednej kapsuli! Vysoká biologická dostupnosť. Podpora rýchlych energetických zásob. Kreatín s korektným PH je svetovým patentom (U.S. PATENT # 6,399,661) pre čistú formu kreatínu, ktorá sa nemení v žalúdku na neúčinný kreatinín, nezhromažďuje subkutánnu vodu (podkožná), jeho vstrebateľnosť je až 95% - ná, oproti klasickému monohydrátu (20-25%).

Odporúčané dávkovanie:

1 až 4 kapsuly denne. Tréningové dni: 1-2 kapsule ráno na lačný žalúdok a 1-2 kapsule pred tréningom. Netréningové dni: 1-2 kapsule ráno na lačný žalúdok. Zapiť najlepšie čistou vodou (200-300 ml), prípadne džúsom, nie mliekom.

Zloženie:

Kre-Alkalyn® (Bufferovaná forma kreatín monohydrátu):
1250 mg** / 1 kapsula
5000 mg** / 4 kapsuly
88,03 g** / 100 g
(** Odporúčaná denná dávka - ODD nie je stanovená)

Upozornenie:

Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Dbajte na dostatočný príjem tekutín. Výrobok nie je plnohodnotná náhrada pestrej vyváženej stravy. Nevhodný pre deti do 15 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte pri teplote do 25°C, mimo dosahu detí, chráňte pred mrazom, vlhkom a priamym slnečným žiarením. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným používaním alebo skladovaním výrobku.

Urobíme Vám tréning a jedálniček na mieru aby ste dosiahli svoj cieľ čo najrýchlejšie. Viac nájdete na

Online trener

Doplnky výživy

Novinky na váš e-mail