- 25 %

Vitalmax

Vitalmax A-AKG 3000 120 kapsúl

Množstvo:

Cena:10,60 €

Pod pojmom arginin alfa-ketoglutarát sa ukrýva výnimočný doplnok výživy, ktorý podporuje tvorbu oxidu dusnatého (NO), tak dôležitého pre dokonalé zásobenie svalových buniek stavebnými látkami. NO pri reakcii s cievami spôsobuje ich dilatáciu (rozšírenie), čím dochádza k zvýšenému prietoku krvi svalstvom a zároveň k efektívnejšiemu dodávaniu živín do svalu. Tento efekt nastáva nielen počas, ale vďaka unikátnemu pôsobeniu AKG udržiava sa aj v potréningovom období čím sa telo veľmi rýchlo dostáva do anabolického stavu – práve anabolizmus je rozhodujúci pre zisk masívnej svalovej hmoty. K nemu výrazne prispieva aj schopnosť AKG prirodzeným spôsobom zvyšovať sekréciu rastového hormónu.

V mimo tréningovom období pozitívny vplyv na vstrebávanie živín a stavebných látok sa prejavuje skrátením regeneračnej fázy – tento efekt oceňujú športovci z prakticky všetkých športových disciplín, nielen tí, ktorí sa venujú silovým športom.

 
Počas tréningu AKG (okrem rýchlejšieho prívodu a vyplavovania odpadových látok) vyvoláva rýchlejší prísun aj energie následkom čoho sa zvyšuje predovšetkým výbušná sila. Ak chcete ešte zvýrazniť tento účinok AKG, kombinácia s akoukoľvek formou kreatínu je na tento účel ideálna.
 
Odporúčané dávkovanie:
 
- denná dávka sú 3 kapsule
- užite po jednej kapsule ráno na lačno, pred aj po tréningu
 
Obsah účinných látok v dennej dávke (3 kapsule):
 
- Arginin alfa-ketoglutarát 3.000 mg

Urobíme Vám tréning a jedálniček na mieru aby ste dosiahli svoj cieľ čo najrýchlejšie. Viac nájdete na

Online trener

Doplnky výživy

Novinky na váš e-mail