Vitalmax

Vitalmax CEE - Creatin Ethyl Ester 60 kapsúl

Množstvo:

Cena:5,90 €

Vitalmax Creatin Ethyl Ester je populárny a rokmi osvedčený kreatín monohydrát v pokročilej tzv. ethyl esterovej forme. Jedná sa v podstate o vylepšený a efektívnejší upravený kreatín monohydrát, ktorý má lepšie vstrebávanie do svalových buniek a taktiež aj silnejšie účinky na ich činnosť.

 
Estery sa bežne nachádzajú v tukových tkanivách ľudského organizmu. Esterifikáciou látok sa dosiahne podstatné zvýšenie ich lipofilných vlastností (vlastností využitia tukových tkanív, ako skvelých transportných mechanizmov). Vďaka tomu aj esterifikovaný kreatín dokáže využiť tento tuk (ester) k výrazne lepšiemu a ľahšiemu prieniku bunkovou stenou do vnútra bunky a taktiež potom aj jeho pôsobenie a účinky na bunkové funkcie budú podstatne silnejšie a výraznejšie, ako u bežného kreatínu monohydrátu. 
 
Vitalmax Creatin Ethyl Ester je vysoko-účinný kreatínový produkt za skvelú cenu, využívajúci skvelé výhody plynúce z esterifikácie: Ešte efektívnejšie a výraznejšie zvyšuje svalovú silu a výkonnosť než kreatín monohydrát, nemá tendencie k nafukovaniu tráviaceho traktu a zadržiavaniu vody v podkožných tkanivách, nie je potrebné na jeho dobré vstrebávanie do svalov užívať súčasne s ním sacharidy a k dosiahnutiu rovnakého účinku stačí omnoho menšia dávka, ako tá, ktorú by ste museli užiť u bežného kreatínu monohydrátu. Vitalmax Creatin Ethyl Ester je v skratke ešte efektívnejší, účinnejší a ekonomicky výhodnejší kreatín než bežný kreatín monohydrát, podporujúci rýchlejšie a ešte lepšie výsledky v náraste sily, objemu, svalovej hmoty a výkonnosti!
 

Odporúčané dávkovanie:

Užite 2 kapsule Vitalmax Creatin Ethyl Ester denne, 1 kapsulu 30 minút pred tréningom a druhú po tréningu. Zapite pohárom vody.
 
Obsah účinných látok v 1 kapsuli:
 
- Kreatín ethyl ester (HCI): 800 mg
 

Urobíme Vám tréning a jedálniček na mieru aby ste dosiahli svoj cieľ čo najrýchlejšie. Viac nájdete na

Online trener

Doplnky výživy

Novinky na váš e-mail