- 35 %

Hi Tec Nutrition

Výpredaj - Hi Tec Nutrition Whey Mass Builder 1500g vanilka

Množstvo:

Cena:6,70 €

Hi Tec Nutrition Whey Mass Builder je kvalitný weight-gainer so 72% obsahom dômyselne navrhnutej zmesi komplexných sacharidov s postupným a vyváženým dlhodobým uvoľňovaním a 20% obsahom prvotriednych srvátkových proteínov kombinovaných s pšeničnými proteínmi, ktorý dokáže zabezpečiť rýchle svalové a silové prírastky aj pre ťažko priberajúcich športovcov, bezúspešne stagnujúcich už veľmi dlhé obdobie.

 

Whey Mass Builder obsahuje vyváženú multi-sacharidovú zmes s postupným uvoľňovaním pozostávajúcu z glukózových polymérov, oligomérov a monomérov (uhľohydrátov s rôzne dlhými reťazcami, rozdielnou molekulovou hmotnosťou a rôznou rýchlosťou vstrebávania), ktorá umožňuje dlhodobý a rovnomerný prísun nevyhnutnej energie pre intenzívne pracujúce kostrové svaly, rýchle obnovenie zásob spotrebovaného svalového glykogénu a podporu proteínovej syntézy (samotného procesu vytvárania novej svalovej hmoty). Proteínová zložka Whey Mass Builderu je tvorená kombináciou najkvalitnejších rýchlych srvátkových proteínov a pšeničného proteínového koncentrátu. Pričom obidva druhy proteínov sa synergicky dopĺňajú a navzájom vylepšujú svoje vlastnosti - výsledkom je proteínová zmes s vysokou biologickou hodnotou, vysokým obsahom BCAA a EAA (dôležitých esenciálnych aminokyselín), výbornou vstrebateľnosťou a ideálnym aminokyselinovým spektrom pre rýchlu výstavbu masívnej svalovej hmoty a rapídny nárast sily.

Whey Mass Builder je obvzlášť vhodný objemový prípravok určený pre rast svalov a sily pre športovcov (s rýchlym metabolizmom), ktorým robí priberanie svalovej hmoty a zvyšovanie hmotnosti veľký problém a nedarí sa im zvyšovať hmotnosť už po dlhú dobu - stagnujú dlhé obdobie bez výraznych výsledkov a svalových prírastkov, napriek tomu že trénujú pravidelne a intenzívne. Whey Mass Builder zabezpečí organizmu dva záladné a nevyhntuné predpoklady pre budovanie novej svalovej hmoty a zvyšovanie sily: Dostatok energie vo forme veľmi vyvážených stabilných energetických dávok komplexných sacharidov s postupným uvoľňovaním a kvalitné výstavbové látky pre tvorbu novej svalovej hmoty - prvotriedne proteíny s vysokou biologickou hodnotou a využiteľnosťou. Produkt je naviac taktiež doplnený aj o dôležité vitamíny v ideálnych dávkach a vzájomnom pomere, ktoré sú nevyhnutné pre správny a optimálny priebeh metabolických a anabolických procesov v tele. Výsledkom užívania Whey Mass Builderu sú preto masívne a rýchle svalové, silové a hmotnostné prírastky v krátkom čase pre všetky typy a druhy športovcov!

 

Zloženie: 

Maltodextrín, whey proteín koncentrát, pšeničný proteínový koncentrát, dextróza monohydrát, kyselina L-askorbová (vit. C), nikotinamid (vit. B3), D-tokoferylacetát (vit. E), pantothenát vápenatý (vit. B5), thiamín mono dusičnan (vit. B1), riboflavín (vit. B2), pyridoxín hydrochlorid (vit. B6), kyselina listová (folacín), biotín, kyanokobalamín (vit. B12), extrakt z morských rias (chaluha bublinatá), kyselina citrónová (regulátor kyslosti), kakao (pre čokoládovú príchuť), farvivo: košenilová červeň A E124 (pre jahodovú príchuť), prírodne identické arómy.

 

Nutričné hodnoty:

Položka
100 g
1 dávka (50 g)
Energetická hodnota 1614 kJ / 380 kcal 807 kJ / 190 kcal
Proteíny 20.1 g 10 g
Uhlohydráty 72.7 g 36.4 g
Tuky 0.9 g 0.5 g
L-Alanín 3.9 g  
L-Arginín 3.1 g  
L-Aspartic acid 6.9 g  
L-Cysteín 2.7 g  
L-Glutamín 26.5 g  
L-Glycín 2.5 g  
L-Histidín 1.9 g  
L-Isoleucín 4.3 g  
L-Leucín 9.3 g  
L-Lysín 6.1 g  
L-Metionín 2.2 g  
L-Fenylalanín 4.7 g  
L-Prolín 8.4 g  
L-Serín 5.2 g  
L-Treonín 4.2 g  
L-Tryptofán 1.5 g  
L-Tyrozín 3.4 g  
L-Valín 4.4 g  
Vitamín B1 0.7 mg 0.35 mg
Vitamín B2 0.8 mg 0.4 mg
Vitamín B3 9 mg 4.5 mg
Vitamín B5 3 mg 1.5 mg
Vitamín B6 1 mg 0.5 mg
Vitamín B12 0.5 μg 0.25 μg
Vitamín C 30 mg 15 mg
Vitamín E 5 mg 2.5 mg
Biotín 80 μg 40 μg
Kyselina listová 100 μg 50 μg

 

Odporúčané dávkovanie: 

Rozmiešajte 50 g (cca. 5 polievkových lyžíc) Whey Mass Builderu v 250 ml mlieka alebo vody. V tréningové dni užívajte 4 dávky denne: Prvú ráno po prebudení, druhú 2 hodiny pred tréningom, tretiu cca. 30 minút po tréningu a štvrtú 1 - 1,5 hodiny večer pred spaním. V netréningové dni užívajte 2 - 3 dávky denne, najlepšie je rozložiť dávky rovnomerne medzi hlavné jedlá počas dňa (1. dávku užiť medzi raňajkami a obedom, 2. dávku medzi obedom a olovrantom a 3. dávku medzi olovrantom a večerou).

 

Skladovanie: 

Výrobok skladujte mimo dosah detí. Skladujte pri izbovej teplote, v uzavretom obale, na suchom mieste. 

Urobíme Vám tréning a jedálniček na mieru aby ste dosiahli svoj cieľ čo najrýchlejšie. Viac nájdete na

Online trener

Doplnky výživy