Walden Farms

Walden Farms Jahodový džem 340g

Množstvo:

Cena:5,10 €

Chudnutie je pre mnohých trápením, pretože nedokážu odolať pokušeniu a nízkokalorický režim porušia príjmom sladkých, vysokokalorických pochúťok. Práve pre tých, ktorých cieľom je redukovať hmotnosť, zbaviť telo nadbytočného tuku, spoločnosť Walden Farms pripravila celú sériu výrobkov, ktoré dokážu dokonale nahradiť vysoko kalorické sladkosti, majonézy, sirupy, džemy.

 
Pod pojmom džem máme na mysli spravidla vysokokalorickú, rôsolovitú hmotu, ktorá sa pripravuje z čerstvého, dokonale zrelého ovocia - varením, lisovaní a konečným zahustením cukrom získava svoj klasický vzhľad a nezameniteľnú chuť. Špecifický technologický postup, ktorý sa využíva pri výrobe džemov značky Walden Farms, uchováva kvalitu a chuť klasického džemu, zároveň však výsledný produkt zbavuje nežiadúcich kalórií.
 
Nekalorický. mimoriadne chutný Jam and Jellies - nekalorický džem od spoločnosti Walden Farms, ktorý vám ponúka ObchodRonnie.sk, vám umožňuje vychutnať si tú najlepšiu ovocnú chuť džemu aj v období nízkokalorických diét, alebo v príprave na súťaž vo fitness, alebo kulturistike. Vhodný je aj na finálne ochutenie nízkokalorických obľúbených nízkotučných jogurtov, vysoko proteínových palaciniek, ovsených vločiek s mliekom, alebo vodou. Porcia Jam and Jellies - nekalorický džem neobsahuje takmer žiadne cukry, tuky a má teda takmer nulový obsah kalórií.
 
Aké sú hlavné výhody výrobku Jam and Jellies - nekalorický džem?
 
nulový obsah tukov v porcii o hmotnosti 30g
nulový obsah cukrov v porcii o hmotnosti 30g
takmer nulový obsah kalórií - podľa predpisov platných v USA, každý výrobok, ktorý v jednej porcii má menej ako 5kcal, môže mať v popise uvedené, že má nulový obsah kalórií
neobsahuje lepok
neobsahuje glutén
lahodná chuť
vhodný do diétneho režimu každého, kto má cieľ chudnúť, zbaviť telo tukov, prípadne nastúpiť na súťažné pódium v bikini fitness, bodyfitness, alebo aj v kulturistike
 
 
Uvedené nutričné ​​hodnoty na porciu (15 g):
energetická hodnota 4.431 Sk, 
bielkoviny .076 gm,
sacharidy 1.132 gm,
sodík 3.9 mg,
cholesterol 0 mg,
nasýtené tuky .018 gm,
tuky .018 gm.
 

Urobíme Vám tréning a jedálniček na mieru aby ste dosiahli svoj cieľ čo najrýchlejšie. Viac nájdete na

Online trener

Doplnky výživy