- 3.33 %

AONE

AONE BCAA Aminos 250 tabliet

Množstvo:

Cena:17,40 €

Doplnok výživy s obsahom voľných vetvených aminokyselín, ktorý slúži ako ochrana svalovej hmoty pred jej devastáciou pri náročnom fyzickom výkone. BCAA (Branched-Chain Amino Acids) - esenciálne (telo si ich nevie vytvoriť samo) vetvené aminokyseliny (izoleucín, leucín, valín), chránia svaly proti úbytku svalovej hmoty, pôsobia antikatabolicky a dodávajú energiu pre tvrdý tréning. 

PATENTOVANÉ BCAA AMINOKYSELINY - Patentovaný BETAMINO® komplex ! NAJLEPŠÍ POMER KVALITY A CENY BCAA NA TRHU !  BEZSLADIDIEL A STABILIZÁTOROV!

V priebehu aktívneho tréningu sú voľné vetvené aminokyseliny premieňané a využívané k tvorbe energie. Ich prirodzené množstvo však nepostačuje na celý tréning a výsledkom je devastácia svalovej hmoty súvisiaca s katabolickými procesmi. Týmto nežiadúcim efektom je možné sa vyhnúť pomocou "BCAA AMINOS", ktorý zabezpečí dostatok voľných vetvených aminokyselín a dodá istotu, že tréning bude efektívny. Prípravok BCAA AMINOS vyrovnáva nielen straty L-leucínu a L-alanínu zapríčinené tréningom, ale pôsobí aj ako "šetrič glutamínu" (organizmus stráca počas záťaže menej glutamínu). Vhodný je pre všetkých športovcov a aktívnych ľudí, ktorí chcú podávať stále vysoké výkony bez rizika devastácie svalvej hmoty. 

  • základná ochrana svalovej hmoty pred poškodením namáhavým fyzickým výkonom
  • podpora tvorby svalovej hmoty
  • rýchla a kvalitná obnova energetických zásob
  • efektívna podpora nárastu svalovej sily
  • nutná ochrana svalovej hmoty pred devastáciou počas redukčnej diéty

 

Odporúčané dávkovanie:

Denná dávka : 10 - 20 tabliet rozložiť na dávku cca 30 min. pred tréningom na zásobenie tela BCAA a dávku ihneď po tréningu na podporu regenerácie. V netréningový deň najlepšie ráno na lačno a pred spaním.

Zloženie:
Rastlinný extrakt bohatý na BCAA (BETAMINO ®), ovovitelínový proteín, vaječné proteíny , L-valín , pivné kvasinky, D-pantotenát vápenatý, pyridoxínhydrochlorid, pomocná látka (stearan horečnatý)

Výživová hodnota 20 tabliet  
Energia 66,8 kcal / 279 kJ  
Bielkoviny 16,0 g  
Sacharidy 0,8 g  
Tuky 0,6 g  
 
Vitamíny mg / 20 tabliet (d.d.#) % OVD
Kys. pantoténová 5,3 mg 88
Vitamín B6 1,8 mg 88
 
Aminokyseliny mg / 20 tabliet (d.d.#)  
L-leucín (BCAA) 5500 mg  
L-izoleucín (BCAA) 4800 mg  
L-valín (BCAA) 3600 mg  

 #d.d. – denná dávka

 

UPOZORNENIE

Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Výrobok nie je náhrada pestrej a vyváženej stravy. Nevhodné pre deti do 14 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosah detí na chladnom a suchom mieste, dobre uzavreté. Výrobca, dovozca, distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním prípravku.

Urobíme Vám tréning a jedálniček na mieru aby ste dosiahli svoj cieľ čo najrýchlejšie. Viac nájdete na

Online trener

Doplnky výživy