Flex Wheeler

MEX M-Test Pro 150 tabliet

Množstvo:

Cena:17,50 €

Stimulant testosterónu z rady výrobkov od Flexa Wheelera

M-TEST je špičkový prírodný stimulant testosterónu, ktorý je založený na vedecky a klinicky preskúmaných zložkách. Je založený na cielenom prístupe, aby sa dosiahol nielen postupné zvyšovanie hladiny testosterónu, ale aj skutočné výsledky.

 
M-TEST je vytvorený pre jediný účel: na stimuláciu produkcie testosterónu a podporu jeho blahodárnych účinkov pre telo a fyzickú výkonnosť. Každá zložka bola vybraná v správnom množstve za účelom čo najprirodzenejšej, ale optimálne odozvy.
 
Kyselina asparágová (DAA) - už ste možno o tomto "zázraku" počuli. Kyselina asparágová je prítomná v každom silnom testosterónovom anabolizéri. Klinické štúdie poukazujú na skutočnosť, že DAA funguje. Do dnes je to najúčinnejší doplnok na podporu tvorby testosterónu na trhu! Už po 12 dňoch užívania sa hladina testosterónu v tele zvýši viac ako 40%! DAA stimuluje hypofýzu, ktorá je hlavným regulátorom hladiny testorónu a rastového hormónu (HGH). Hypofýza stimulovaním začne uvoľňovať luteinizačný hormón (LH), ktorý aktivuje uvoľňovanie testosterónu zo semenníkov.
 
Longjack 100:1 - LJ100 obsahuje bioaktívne Eurypeptidy, aktívne zložky Tongkat Ali. Niektoré štúdie ukazujú, že Eurypeptidy stimulujú LH, FSH a nakoniec aj produkciu testosterónu. Suplementácia s Longjack pomáha k lepšiemu športovému výkonu.
 
Fenugreek (senovka grécka) - tento extrakt preukázal zvýšenie množstva biologicky dostupného testosterónu. To znamená, že vaše telo získa viac výhod z aktuálnej úrovne testosterónu v tele.
 
Diindolylmethane (DIM) a Indole 3-carbinol (I3C) - tieto 2 účinné zložky sa prirodzene nachádzajú vo veľmi malých množstvách v brokolici. DIM a I3C inhibuje aktivitu aromatázy a prevádza aktívne metabolity estrogénu na menej aktívne. Výsledkom je lepší testosterón-estrogén pomer, ktorý podporuje vyrysovanejšiu a pevnejšiu postavu.
 
Odporúčané dávkovanie:
Užite 3 tablety na lačný žalúdok 2 krát denne, pred jedlom alebo po tréningu.
 

Urobíme Vám tréning a jedálniček na mieru aby ste dosiahli svoj cieľ čo najrýchlejšie. Viac nájdete na

Online trener

Doplnky výživy